De Cruise Adviseur

Handige Links

Cruise Lines

Royal Caribbean International                                   http://www.royalcaribbean.com/

Celebrity Cruises                                                          http://www.celebritycruises.com

Carnival Cruises                                                           http://www.carnival.com

Norwegian Cruise Line                                                http://www.ncl.eu/

Holland America Line                                                  http://nl.hollandamerica.com/  

Costa Cruises                                                               http://www.costacruises.nl/

MSC Cruises                                                                 http://www.msccruises.nl/

Aida Cruises                                                                  http://www.aida.de/

 

Cruise Reisagenten

Cruisetravel                                                                   http://www.cruisetravel.nl/

Zeetours                                                                        https://www.zeetours.nl/

Kras                                                                                http://www.kras.nl/cruise

Stip Reizen                                                                    http://www.stipreizen.nl/cruise

Captain Cruise                                                              http://www.captaincruise.nl/

Cruisereizen.nl                                                             https://www.cruisereizen.nl/


Diverse Cruise gerelateerde sites

Cruise Critic                                                                  http://www.cruisecritic.com/

Cruise Critic Message boards                                   http://boards.cruisecritic.com/

Cruise Compete (cruises vergelijken - USA)           http://www.cruisecompete.com/

Cruise Reiziger (Ned. nieuws & info)                       http://www.cruisereiziger.nl/

Cruise Recensies                                                        http://cruiserecensies.nl/

Startparade - Vakantie informatie                            http://vakantie.startparade.nl/

Vakantie Sites - Cruises                                             http://www.vakantiesites.com/cruises.htm

 

Bevriende sites (niet gerelateerd aan cruisen)

High-Tea by me (High Tea met workshop!)            http://highteabyme.nl

 

In de loop van de tijd is de Cruise Adviseur natuurlijk een aantal handige websites tegenkomen. Zo zijn er sites om cruises te vergelijken, zijn er review sites en sites met mede cruise enthousiastelingen. Ook de links naar de bekendste maatschappijen mogen natuurlijk niet ontbreken. Hieronder dus een aantal verwijzingen naar handige websites.